iphone şarj sorunuiPhone Şarj Sorunu

Tanıtıldığı 28 Haziran 2007 tarihinden itibaren hayatımızda olan iPhone, 1. Nesil, 3G, 3GS, 4, 4S, 5, 5C, 5S, 6, 6Plus, 6S, 6S Plus, SE, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus ve en son iPhone X ile kendisinden hep söz ettirmeyi başardı. Her cep telefonu markasında olduğu gibi iPhone şarj sorunu konusunda da çok şeyler yazıldı, çizildi. Şu bir gerçek ki her güncellemede iPhone’larda şarj süresi kısalıyor. Apple ara güncellemelerle bu sorunları kapatmaya çalışıyor. Alınacak bazı önlemlerle şarj sorunu tamamen önlenemese de azaltılabiliyor. Şarj sorunu yazılımla veya donanımla ilgili olsun, konusunda uzman kişilerce tamiri yapılması gereken bir konudur.

Şarj Sorununu Gidermek İçin

Cihazda meydana gelen her türlü arızaların mobil cihazlar konusunda uzman kişiler tarafından çözülmesi gerekir. Şarj sorununun kesin çözümü kadar zamanında çözümü de önem taşır. Bu konuda her tamirci şarj sorununu çözeceğini vaat etse de telefonsuz kalma süreci uzun sürebilmektedir. Son derece hassas bir konu olan iPhone şarj sorunu gidermede kabiliyetli ve hızlı çalışan kadromuzla hizmetinizdeyiz. Dokunmatik tamirinden mikrofon değişimine, home tuşunun değişiminden anakart tamirine kadar iPhone ile ilgili her türlü soruna itina ile bakıyoruz.  Üstelik işçilik ücretlerimiz piyasadaki fiyatlara göre hem daha uygun, hem de tamir süremizin daha kısa olduğu konusunda iddialıyız. Bir telefon kadar uzaklıktayız.

iphone şarj

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>