iphone-whatsapp-destek-1

 

iPhone Home Tuşu Değişimi

Her şeyin zamanla eskidiği ve bir şeylerin değişmesi gerektiği gibi bazen iPhone home tuşu değişimi de söz konusu olmaktadır. Butonun fonksiyonunu yitirmesi, basılı kalması, arada sırada çalışması, tuşun içeri çökmesi temel home tuşu problemleri arasındadır. Kimileri assistive touch özelliği ile home tuşunu devre dışı bırakmayı seçse de bu aynı keyfi veya fonksiyonelliği sağlayamayabiliyor. Olsa olsa bu geçici bir çözüm olabilir. Bu nedenle işinin ehli bir teknik servis tarafından itinalı bir şekilde home tuşu değişimi gerektiği anlamı çıkar. Genelde tozlu ortamlar ve telefonun aldığı darbeler home tuşunun fonksiyonelliğini kaybetmesine neden olur. Orijinal parça kullanılarak değişmesi tek çözümdür.

iphone home tuşu değişimi

Home Tuşu Çözümü

Sıvı teması da home tuşunun ve soketlerinin zarar görmesine sebebiyet verir. Soket ve diğer donanımdaki zamanla oluşan çürümeler de home tuşunu bozar. Güncelleme ile bazı sorunlar çözülse de home tuşunun değişip değişmeyeceği kararının konunun uzmanına yani kaliteli bir teknik servise bırakılması gerekir. Burada teknik servisin sorumluluğu, sorun yazılımdan kaynaklanıyor ve basit bir çözümü varsa, müşteriyi donanım değişikliğine zorlamamadan sorunu çözmektir. Kimi zaman iPhone home tuşu parmak izi okutsa da basmayabiliyor. Güncelleme sonrası eğer bu sorun giderilemiyorsa iPhone home tuşu değişimi kaçınılmaz demektir. Hesaplı işçilik ücretleri ve süratli çözüm ve teslimat konusunda deneyimli ekibimizle siz iPhone kullanıcılarının hizmetinizdeyiz.

iphone home tuşu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>