iphone-whatsapp-destek-1

 

iPhone Hoparlör Değişimi

Öncelikle telefon modelleri ve yazılım güncellemelerini takip etmek iPhone hoparlör değişimi ve diğer problemleri çözmede fark yaratan bir hususiyettir. Başarılı bir teknik servis hangi telefonda hangi arızanın o serinin kronik problemi olup olmadığını bilmelidir. Apple’ın konu hakkındaki çözümlerinden haberdar olması da şarttır. Ayrıca yüksek donanım bilgisinin bulunması, hem üreticinin hem de kendi tecrübelerinin birleştirilmesi adına önemli bir meziyettir. Kimi zaman da basit önlemlerle de bu sorun çözülebiliyor. Bu konuda da kullanıcı dostu bir teknik servis olarak bu çözümleri sunmak da müşteri memnuniyetini temin için önem kazanıyor. Makul işçilik fiyatlarıyla hızlı çözümler üretmek her teknik servisin harcı değildir.

iphone hoparlörHoparlör Değişimi ve Diğer Hizmetler

Kimi müşterilerimiz aldıkları yeni iPhone kılıfının hoparlörü kapattığından, kimi de uygulamalardaki bozukluklardan, kimileri ise telefonu araç kitine bluetooth ile bağladığından hoparlör bozuk şikayeti ile müracaat ediyorlar. Çoğu teknik servisin aksine karlılığı artırma adına bu gibi basit çözümü olan konularda donanım değişikliğine gitmeden pratik çözümler sunuyoruz. Bu da bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerimiz arasında. Ayrıca hızlı çözüm geliştirerek müşterilerimizin daha fazla iPhone’suz kalmalarının önüne geçiyoruz.  Servis olarak iPhone hoparlör değişimi yanı sıra iPhone şarj sorunu, mikrofon – kamera – home tuşu – wifi entegresi – ses kontrol tuşu – sim yuvası ve kasa değişimi konularında da uzman ekibimizle hizmet veriyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>