iphone mikrafoniPhone Mikrofon Değişimi

Mobil iletişim devi Apple’ın amiral gemisi olan iPhone mikrofon değişimi hizmeti hassasiyet ve yetenek gerektiren bir durumdur. Telefon piyasasında yüksek fiyatıyla bilinen iPhone buna bağlı olarak kimi teknik servislerde yüksek bedellerle tamir görüyor. Bu da iPhone kullanıcılarının canını sıkan unsurlardan biri oluyor. Bu sorun yazılımdan kaynaklandığında kimi servisler, donanım değişikliği yaparak tamir maliyetini artırma yoluna gidebiliyor. Bu da iPhone kullanıcılarını ekstra üzen bir durum oluyor. Kimi kullanıcılar ise bir türlü bitmeyen tamir süresiyle iPhone markasından bıkıyor. Karşıya sesi bozuk giden ya da hiç gitmeyen kullanıcılar bu durumda telefon markasını değiştirmek gibi ilave maliyetlere katlanmak zorunda bile kalabiliyor.

Mikrofon Değişimi Bizim İşimiziphone mikrafon degisimi

Kimi kullanıcılar mikrofon sorununun cihazdan kaynaklandığını düşünerek kulaklıklar ile soruna geçici bir çözüm buluyor. Bu da her ortamda kulaklık takılamayacağından telefon kullanım konforu düşmektedir. Biz, sorunun mikrofondan kaynaklanıp kaynaklanmadığını test etmek suretiyle iPhone mikrofon değişimi sürecini başlatıyoruz. Bunun için “görüşme harici” bir ses kaydı alarak görüşmenin kalitesini test ediyoruz. Bu şekilde farklı uygulamalarda aynı sorun varsa arıza mikrofondan kaynaklanıyor demektir. Makul işçilik ücreti talep ederek, itinalı bir şekilde cihazdaki mikrofonu değiştiriyoruz. Bu yöntem müşteri memnuniyeti odaklı çalışma felsefemizin bir parçasını oluşturuyor. Diğer tarafından kullanıcının telefonundan daha fazla mahrum kalmaması için çalışmalarımızı süratle sürdürerek zamanında teslimat sağlıyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>