Adres
1364 Sokak No:14
Sema İş Merkezi 3.Kat Daire: 307

0232 450 02 02

Whatsapp : 0543 455 02 02

Çankaya / İZMİR

Önemli : Konumu bulmakta zorlanan müşterilerimiz için yol tarifi videomuzu izleyebilirsiniz.

 

 

 

iPhone Kamera Değişimi

Hepimizin bütün dünya ile iletişimini sağlayan cep telefonları zamanla farklı sorunlar yaşatmaya başlar. Örneğin iPhone kamera değişimi söz konusu olduğunda sorunun yazılımdan mı yoksa donanımdan mı kaynaklandığının tespit edilmesi önemlidir. Kimi yazılım çözümleri iTunes kanalıyla kullanıcılar tarafından rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. Donan

iphone kamera

ım sorunu olduğundaysa sorunun uzman teknik elemanlar tarafından çözülmesi gerekir. Tamirin yapılacağı servisin ortam olarak uygun olması gerekir. Zira ekran değişimi esnasında steril bir ortamın olması gerekir. Ayrıca ortamın statik elektrikten arındırılmış olması gerekir. Bu durum, her önüne gelenin iPhone ya da başka marka telefonların tamirini hakkıyla yapamayacağı anlamına gelir. Yapılan tamire de her teknik servis garanti verememektedir.

Kamera Sorunları ve Çözümüiphone kamera değişimi

Zamanla ilk satın alındığı gibi çekim yapamayan kameralar, çeşitli nedenlerle bulanık görüntü sağlamaya ya da hiç sağlamamaya başlayabilir. Bu durumda iPhone kamera değişimi orijinal parçalar kullanılarak yapılması gereken bir çözümdür. Kimi zaman kamera sorunu telefonun aldığı darbeden kaynaklanabiliyor. Bazen iPhone, kamera ve flaşın çalışması için telefonun soğuması gerektiği şeklinde uyarı verebiliyor. Siyah/çizgili görüntü çekimiyse başka bir kamera problemidir. Ayrıca kamerada donma yaşanabiliyor. Kamera soketi bir şekilde yerinden oynayan ya da zamanla eskiyen telefonlar bazen ön kameradan arka kameraya geçemeyebiliyor. Kimi zaman doğru malzemelerle hassas bir temizlikle sorun giderilse de son sözü uzman teknik elemanların vermesi gerekiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir