Adres
1364 Sokak No:14
Sema İş Merkezi 3.Kat Daire: 307

0232 450 02 02

Whatsapp : 0543 455 02 02

Çankaya / İZMİR

Önemli : Konumu bulmakta zorlanan müşterilerimiz için yol tarifi videomuzu izleyebilirsiniz.

 

 

iPhone Sim Yuvası Değişimi

Sim kartı okunmadığında cihazınızla görüşme yapamazsınız. Bu durumda iPhone sim yuvası değişimi zamanı gelmiş olabilir. Kimi zaman bu sorun yazılımdan kaynaklanan bir problem olabiliyor. Yazılımsal sorunlar kullanıcılar tarafından da rahatlıkla çözülebiliyor. Bunu yapmak için gerekli bilgiye sahip olmayan kullanıcılar, işin ehli bir teknik servis bulamadığında gereksiz donanım değişimi nedeniyle yüksek tamirat bedeli ödeyebiliyorlar. Sim kartı başka bir telefonda denenerek çalışıp çalışmadığının kontrolü yapılır. En son iOS güncellemesi de donanımsal değişim gerektirmeyen bir durumdur. Bir süre uçak moduna alınan telefon, bir süre sonra tekrar açıldığında da bu sorun giderilebilmektedir. Sim kartın çıkarılıp tekrar takılması da sorunu çözebilmektedir.

iphone şebekeKaliteli Teknik Hizmet

Yukarıda belirtilen ve kullanıcı tarafından da pekala yapılabilen bu uygulamalar sonucunda halen sorun giderilmemiş ise iPhone sim yuvası değişimi yoluna gidilir. Bu nokta, teknik servisin mesleki sorumluluğunun başladığı noktadır. Sim kart yuvası değiştirilirken kasanın ve başka parçaların çıkarılması ve değişimin sonrasında tekrar monte edilmesi de ince işçilik gerektiren uygulamalardır. Kullanılan iPhone modeline göre sim kart yuvası değiştirilerek bu sorun çözülmektedir. Sim kart yuvası fiyatları da modellere göre değişiklik göstermektedir. Statik elektrikten arındırılmış ve steril bir tamirat ortamı yoksa, parça ne kadar orijinal olursa olsun, yapılan tamirat kısa vadeli olabilir. Bu sırada cihaz içindeki bilgilerin de “uçurulmaması” gerekir.

izmir-iphone-sim-yuva-degisim

iPhone’nizin sim yok uyarısı veriyor ise eğer, sim kartınızı görmüyor demektir.Normalde çok zor bozulan arızanılan yer olarak bilinir.Sim yuvası görmüyor ile alakalı alt başlıklar aşağıda listelenmiştir.

  • iPhone sim yok hatası
  • iPhone sim kartımı görmüyor
  • iPhone sim yok uyarısı alıyorum
  • iPhone sim yok hatası alıyorum
  • iPhone sim kartı değişimi
  • iPhone sim yuvası değişimi

iphone-tamir-izmir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir