Son günlerde meydana çıkan Hintçe bir kod iPhone model cihazları dondurmaya , çökertmeye başladı. iPhone çökerten kod birçok kişiyi mağdur etmekle kalmayıp cihazların tamamen erişimini kaybetmesine sebep oldu.

iOS 11 ile birlikte gelen birçok hatadan biri olan bu kodun telefonu çökertmesi kullanıcıları sinirlendiren bir durum olarak karşılanıyor. Karşı taraftan size gönderilen mesajın ardından telefonun çökmesine ve mesajlar uygulamasına erişimin engellenmesine yol açıyor.

 

Bazen şaka amaçlı gönderilen bazende durumdan haberi olmadan deneme amaçlı koda bakan kişilerin telefonunun ekranında yükleniyor simgesi oluşuyor. Hemen ardından ise şifre girme ekranı geliyor ve sorun bazen çözülüyor bazen de çözülmüyor. Genellikle WhatsApp üzerinden gönderilen iPhone çökerten kod uygulamanın kilitlenmesine sebep olmakla birlikte erişime engellenmesine sebep oluyor.

iPhone çökerten kod sorunu nasıl düzeltilir?

Detaylı bilgi için : 0543 45302 00 aramanız yeterlidir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>