iphone wifi entegresi iPhone Wi-Fi Entegresi Değişimi

Kablosuz ağa bağlantıda sorun varsa iPhone wi-fi entegresi değişimi zamanı gelmiş olabilir. Kuvvetli bağlantı olduğu halde cihaz sinyal zayıflığı gösteriyor ise bu da entegre değişimi gerektirebilir. Kimi zaman da kablosuz ağ bağlantısının (wi-fi) kendi kendine kapanıp açıldığı şikayetleri de alınmaktadır. Anakart üzerindeki wi-fi entegresinin değişmesi en isabetli çözümdür. Ancak yine de bunun, yapılan kontroller üzerine kaliteli bir teknik servis tarafından müşteriye önerilmesi gerekir. Kimi zaman darbe ve sıvı teması gibi telefon düşmanı hadiseler nedeniyle de wi-fi entegresi değişimi gerekebilir. Değişim hizmetinin kalitesi kadar kısa sürede teslim konusu da önem taşımaktadır. Kimse uzun süre telefonsuz kalmak istemez.

Değişimde Dikkat

Tamir ücreti ve teslim süresinin yanı sıra orijinal parçalar kullanmak da teknik servisin kalitesini gösteren unsurlar arasındadır. Güncellemelerin genel itibariyle kota tüketimi açısından wi-fi ile yapıldığı düşünülecek olursa, bu sorunun yüksek fatura nedeniyle ikiye katlanabilme riskinin de bulunduğu anlamına gelir. Yapılması gereken ise işinin ehli kişilerce iPhone wi-fi entegresi değişimi yapılmasıdır. Sorunun yazılımdan kaynaklanıp kaynaklanmadığı, güncelleme sorunu bulunup bulunmadığı gibi bazı kontrollerden sonra wi-fi entegresini değiştiriyoruz. Eğer donanım değişimi gerekmeden sorun yazılım/güncelleme ile çözülüyorsa işçilik ücretini abartmadan kısa süre içerisinde iPhone’u sahibine kavuşturuyoruz. Kimi zaman sorun anakart değişimi de gerektirdiğinden sadece wi-fi entegresine odaklanmadan sorunu kaynağında bulup çözüyoruz.

iphone wifi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>